Global Havalandırma

Firmamız, hidrolik hortum, rekor çeşitleri, sızdırmazlık elemanları, keçe, oring, bağlantı elemanları ve her çeşit hortum malzemeleri satışı konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur.

Gist Makine Elek. İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti

Firmamız, mekanik, inşaat ve elektrik projeleri konusunda uzmanlaşmış bir taahhüt firmasıdır. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İşlerimiz arasında aşağıdakiler yer almaktadır:

Çorlu Zafer Prefabrik

Çorlu Zafer Prefabrik, Türkiye'nin önde gelen prefabrik yapı üreticilerinden biridir. 20 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibiyle, yüksek kaliteli ve güvenilir prefabrik yapılar sunmaktadır.

Çorlu Sarıoğlu İnşaat Prefabrik

Sarıoğlu İnşaat Prefabrik, inşaat sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve güvenilirliğiyle öne çıkan bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı ilke edinen Sarıoğlu İnşaat Prefabrik, özelleştirilebilir ve yüksek kaliteli prefabrik yapılar üretmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını titizlikle analiz ederek, estetik, dayanıklı ve ekonomik çözümler sunan firma, profesyonel tasarım ve mühendislik ekibiyle projeleri başarıyla tamamlamaktadır. Satış sonrası hizmetlerde de önceliği müşteri memnuniyetine veren Sarıoğlu İnşaat Prefabrik, sektöründe lider konumunu korumak ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Çorlu Gisa Prefabrik

Çorlu Gisa Prefabrik, prefabrike yapı sektöründe öncü bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Yüksek kaliteli ve güvenilir yapı malzemeleri üretimi konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz, müşterilerine özelleştirilebilir çözümler sunmaktadır.

Keleşoğlu Prefabrik

Keleşoğlu Prefabrik olarak, Trakya bölgesinde prefabrik yapılar, çelik yapılar, betonarme yapılar, poliüretan yapılar, ahşap yapılar, konteyner ve daha birçok yapı türü konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşuz. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz.

Gelişim Otomasyon

Firmamız, tekstil makinaları revizyonu ve kamera güvenlik sistemleri alanlarında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Kurumsal kimliğimizi yansıtan profesyonel bir dil kullanarak, faaliyet alanlarımız hakkında daha detaylı bilgi vermek isteriz:

Ezba Endüstriyel Kontrol Sistemleri

Makina otomasyonu, PLC ve otomasyon malzemesi satışı konularında hizmet veriyoruz. Firmamız, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmakta ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir.

En-Ka Metal Ve Makina Sanay

Firmamız, çelik konstrüksiyon, metal taşıma ve istifleme paletleri, raf sistemleri ve paslanmaz tank imalatı alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca, fason elektrostatik toz boya işleri de yapmaktayız. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. İşimizi titizlikle yaparak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Amacımız, sektörde öncü bir firma olarak kalitemiz ve güvenilirliğimizle öne çıkmaktır.

Essepack Esse Plastik Ambalaj Ltd Şti

2010 yılında kurulan firmamız fabrikaların ihtiyaç duyduğu ambalaj malzemelerinin toptancılığı ve üretimi üzerine uzmanlaşmıştır. Ürünlerimizden bazıları:
-Streç Film
-Koli Bantları
-Karton Koli
-Plastik Endüstriyel Kasa ve tekneler
-Plastik Palet
-Pvc Perde
-Raf Sistemler Ağır Rack
-Baskılı Bant
-Polyester Kompozit Çember PP Çember
-Palet Streçleme Makinaları

10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18