M.Can Havalandırma San. Tic.

Firmamız, havalı sistemlerin imalatı ve montajı, izolasyon, ram bacası, boru imalatı ve montajı gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca, showroomumuzda malzeme satışları da gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için, galvaniz, alüminyum, paslanmaz saclar, flexible, kaynak motorları, spiral taşları, İzocam taşyünü ve camyünü, 2. el makine satışları, özel makaslar, fan çeşitleri, matkaplar, menfezler, membran, birebir sertleştiriciler, hazır flanş ve köşeler, yuvarlak flanşlar, connectorler, izoleli ve izolesiz flexler, Dewalt, Bosch ve Flex markaları gibi birçok malzeme seçeneği sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Bu nedenle, müşterilerimize en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca, uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Firmamızın kurumsal yapısı ve uzman kadrosu sayesinde, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için her zaman hazırız. Siz de havalı sistemler, izolasyon, boru imalatı ve montajı gibi alanlarda ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • 0282 650 01 34 / 0282 673 10 38 : 0282 6500378

  • bilgi@canhavalandirma.com

  • Merkez: Muhittin Mah. Yeni San. Sitesi M-5 A Blok No:19 şube : Hıdırağa Mah.fatih Caddesi Borsa Meydanı No:46 Çorlu