• info@corluevtasima.com
Hıdırağa Mah. Salih Omurtak Cad. No:340

Çorlu/Tekirdağ

Telefon

0 537 950 02 67

Asansör Kiralama

Son yıllarda inşaat sektörünün hızlı gelişimi ve artan binalarla birlikte bir çok ev seçeneği de sizlere sunulmuştur. 1+1, 2+1, 3+1 gibi artan, rezidanslar ve plazalara kadar ulaşan seçeneklerle Türkiye'de neredeyse kişi başına bir ev düşmektedir. Şehir dışına eğitim amaçlı giden öğrencilerden, başka şehre yeni atanmış memura, yeni evli çiftlerden ev değiştirmek isteyen ailelere kadar neredeyse hemen herkes ev taşıma serüvenine hayatında en az bir sefer de olsa dahil oluyor.

Bu taşınma süreci ise kişileri yoran bir paketleme ve taşıma sürecine dönüşüp strese sebep oluyor. Böyle durumlarda akla gelen ilk kurtarıcılardan biri de evden eve taşımacılık ve birçok hizmet sunan nakliye şirketimiz oluyor.

Günümüz şartlarında artık evden eve taşınmak eskiden olduğu gibi günlerce süren, uzun süreçler olmaktan çıktı. Buna en çok katkısı olan nakliye firmalarının bazı ekstra avantajlarının olmasıdır. Çorlu asansör kiralama hizmetimiz sayesinde taşınma işlerinde çok büyük kolaylıklar sağlanmaktayız.

Asansör Kiralama Nedir?

Çorlu Yük Asansörü kiralama sektöründe büyük bir adım atarak, taşımacılık ve nakliye işlemlerinde büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Asansör sistemi kabaca yüksek katlı binalara dışardan kurulan bir asansör sistemiyle eşyaların taşınması işlemidir. Asansör sisteminin kullanılmadığı eski dönemlerde hangi kat olursa olsun bu taşıma işlemini taşıma elemanları üstlenmekteydi.

Birçok katı eşyalarla beraber tırmanmak zorunda kalan personel, hem yorgunluk hem de bıkkınlığın verdiği bir psikoloji ile istem dışı işini tüm işlevselliği ile yapamamaktaydı. Bu olumsuz şartlar, binada herhangi bir yük asansörü bulunmaması, merdivenlerin çok dik ve dar yapıda olması gibi sebeplerle taşıma esnasında merdivene eşya ile sığamama, dönüşlerde eşyaları sürtmek, çizmek gibi durumlar ya da eşyaların düşürülmesi gibi bazı olumsuz sonuçlar doğurmaktaydı. Bu da hem müşteri hem de şirket çalışanları için istenmeyen ve hoş olmayan bir durum olmaktaydı.

Günümüzde elle eşya ve ya yük taşıma dönemi kapanmış kadar azdır. Evlere ve apartman dairelerine eşya taşımak hem zordur hem de belli başlı riskleri vardır. Merdiven boşluklarında özellikle yüksek katlarda mobilyaların sağa sola değmemesi mümkün değildir işte bu sebepten bile asansör kiralamak mantıklı bir yoldur.

Kiralık Eşya Asansörleri ayrıca zamandan kazanmanızı da sağlar. Fiyatları ise gözünüzü korkutmasın. Elle yapılan işlere göre daha ekonomik olacağından emin olabilirsiniz. Örnek; 5. kata 1 pikap eşya taşıma için 3 eleman tutsanız bunun size maliyeti en az 450 ₺ dir. Ama asansör kiralayarak bu işi 250 ₺ gibi bir fiyata yaptırabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz

0 537 950 02 67