• info@corluevtasima.com
Hıdırağa Mah. Salih Omurtak Cad. No:340

Çorlu/Tekirdağ

Telefon

0 537 950 02 67

Evden Eve Nakliyat

Firmamız nakliyatın her alanında olduğu gibi evden eve nakliyat hizmetini müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına sunmaktadır. Bu alanda titizliliğini konuşturan firmamız sizlere gönül rahatlığıyla taşınma garantisini vermektedir. Evden eve nakliyat alanında profesyonel hizmet alınması yapılacak olan işlemlerin doğru, itinalı ve kaliteli olarak ilerlemesini sağlamaktadır. Evinizdeki eşyaların ulaşacağı noktaya taşınması esnasında öncelikli aşama ekspertiz raporu doğrultusunda yol çizilmesidir firmamız tarafından gönderilen ücretsiz ekspertizin sunduğu bilgilendirmelerle birlikte onayınız doğrultusunda taşınma işlemlerine başlanmaktadır.    

Kafanızda soru işareti bırakmadan büyük bir hassasiyetle eşyalarınızı teslim alan firmamız ambalajlanmasında, güvenliğinin sağlanmasında, yükleme, yerleştirme, teslimatının sorunsuz geçmesinde taşıma işlemlerinin her aşamasını takip ve kontrol altında tutarak taşınma işlemlerinin hatasız ilerlemesi için denetlemesini kendi içimizde yapıyoruz böylelikle siz müşterilerimize kaliteli hizmetin keyfini çıkarmak kalıyor. Profesyonelliğin ön planda tutulduğu ve müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren firmamızla çalışmak isterseniz bizi arayın.

Evden Eve Nakliyat İşinde Uzman ve Profesyonel Kaliteli Firma Olarak Tanınıyoruz.

Sizlerde ev eşyalarınızı emanet edeceğiniz, eşyalarınızı taşırken zarar vermeyeceğinden ve sorunsuz şekilde taşıyacağından emin olacağınız; Zafer Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı taşıtabilir. Her daim tüm işlerinde fark yaratan kalitede nakliyat hizmetleri sunan nakliyat şirketimiz önderliğinde taşınma hizmeti alabilirsiniz. Hemen nakliyat fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için arayın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz

0 537 950 02 67