• info@corluevtasima.com
Hıdırağa Mah. Salih Omurtak Cad. No:340

Çorlu/Tekirdağ

Telefon

0 537 950 02 67

Çorlu Nakliyat

Çorlu nakliyat çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir. Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduguğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir. Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturukacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Firmamız nakliyatın her alanında olduğu gibi evden eve nakliyat hizmetini müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına sunmaktadır. Bu alanda titizliliğini konuşturan firmamız sizlere gönül rahatlığıyla taşınma garantisini vermektedir. Evden eve nakliyat alanında profesyonel hizmet alınması yapılacak olan işlemlerin doğru, itinalı ve kaliteli olarak ilerlemesini sağlamaktadır. Evinizdeki eşyaların ulaşacağı noktaya taşınması esnasında öncelikli aşama ekspertiz raporu doğrultusunda yol çizilmesidir firmamız tarafından gönderilen ücretsiz ekspertizin sunduğu bilgilendirmelerle birlikte onayınız doğrultusunda taşınma işlemlerine başlanmaktadır.    

Kafanızda soru işareti bırakmadan büyük bir hassasiyetle eşyalarınızı teslim alan firmamız ambalajlanmasında, güvenliğinin sağlanmasında, yükleme, yerleştirme, teslimatının sorunsuz geçmesinde taşıma işlemlerinin her aşamasını takip ve kontrol altında tutarak taşınma işlemlerinin hatasız ilerlemesi için denetlemesini kendi içimizde yapıyoruz böylelikle siz müşterilerimize kaliteli hizmetin keyfini çıkarmak kalıyor. Profesyonelliğin ön planda tutulduğu ve müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren firmamızla çalışmak isterseniz bizi arayın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz

0 537 950 02 67