• info@corluevtasima.com
Hıdırağa Mah. Salih Omurtak Cad. No:340

Çorlu/Tekirdağ

Telefon

0 537 950 02 67

Ofis Taşımacılığı

Çorlu Ofis taşımacılığı, işletmelerin ofis adreslerini değiştirmeleri sebebiyle ihtiyaç duydukları hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmet, firmamız Çorlu Ceylan Evden Eve Nakliyat tarafından verilmektedir.

Nakliyat hizmetlerimizden birisi olan ofis taşımacılığı, tüm iş yerinin ve ofis malzemelerinin kısa süre içerisinde eski adresinden yeni adresine taşınmasını sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman tercih edebileceğiniz bu hizmet ile siz de ofis ve iş yerleri adresinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

İş yerleri ve ofisler, sadece çalışanlardan ibaret değildir. Ofislerde işletmeye ait olan birçok eşya bulunmaktadır. Dolaplar, masalar, koltuklar, sandalyeler ve çok daha fazlası işletmelerin sahip olduğu eşyalar arasında yer alır. Ofislerini taşımak isteyen işletmelerin zarar etmemesi açısından bu eşyaların yeni ofise güvenli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Bu noktada tüm ihtiyaçlarınız ofis taşımacılığı hizmeti ile firmamız tarafından karşılanır.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Günümüzde ofislerin çoğunluğu plaza ve benzer büyük iş yerlerini kapsayan binalarda bulunmaktadır. Bu sebeple ofis eşyalarının yüksek katlardan indirilmesi ya da bu katlara çıkarılması oldukça zordur. Bu gibi durumlarda firmamız tarafından da önerilmekte olan asansörlü ofis taşımacılığı tercih edilmelidir.

Asansörlü ofis taşımacılığı hizmeti, ofis eşyalarının hiçbir şekilde yıpranmadan yüksek katlı binalara taşınmasına olanak sağlamaktadır. Tamamen güvenilir bir şekilde kurulmakta olan nakliyat asansörlerimiz sayesinde eşyalar kolaylıkla araçlara yüklenebilmekte veya üst katlara çıkarılabilmektedir.

Ofis taşımacılığı, taşıma işlemleri içerisinde kesinlikle uzman personel gerekliliği olan ve beraberinde kurumsal özellikleri ile oturmuş firmalar nezdinde tercih edilmesi gereken bir hizmet şeklidir. Biz bu özeni ve diğer firmalardan ayrıcalıklı özelliklerimizle ve en önemlisi işimizde olan uzmanlığımızla tam bir nakliye şirketiyiz. Nakliyede sağlam kurumsal özellikler ve koşulsuz müşteri mutluluğu düşüncesi hakim olmalıdır. Ofis taşımacılığında taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisinizde bulunan tüm eşyaları analiz etmekle işe başlar. İnceleme sonrası bir plan ortaya çıkarılıp bunu sizinle paylaşır. Gerekli anlaşmalar sonrasında bizim için ilk aşama mevcut malzemelerin ayrıştırılarak nakledilmesi için yapılan paylaştırma, ayrıştırma işlemidir.


 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz

0 537 950 02 67