• info@corluevtasima.com
Hıdırağa Mah. Salih Omurtak Cad. No:340

Çorlu/Tekirdağ

Telefon

0 537 950 02 67

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya taşımacılığı az sayıdaki eşyalarınızın, eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli hızlı bir şekilde emniyetle taşınmasına denir. İnsanlar bu süreçte profesyonel bir destek ararlar. Çorlu Parça Eşya Taşıma işte bu yüzden var. Taşınma işlemi istediğinizi herhangi bir konumdan diğer konuma taşınır ve deneyimli titiz ekiplerimiz tarafından ambalajlanır, hazırlanır. Bu süreçte eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği tüm ekibimiz için önem arz eder. Binlerce müşterimizin Çorlu Parça taşımacılığı tercih etme sebeplerinden en önemlisi de budur.

Firmamız Çorlu parça taşımacılığı olarak hem hızlı, hem sorunsuz ve zamanında işini en iyi şekilde yaparak müşteriden tam not almaktadır. Deneyimli ekiplerimiz özel araçlarımız ve geniş araç filomuz ile 7/24 hizmetimiz ile eşya taşımak için sizlerle birlikteyiz. Mutfak eşyası, mobilya, tekstil ürünleri, beyaz eşya gibi taşınmasını istediğiniz her türlü parça eşya için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Çorlu’da, sadece komple kamyon yükü değil, kamyon yükünden daha az olan Parça eşya , kamyon yükü ile her türlü müşteriye her türlü nakliye imkânı sağlayacak kısmi bir kamyon yükleme hizmeti sunuyoruz. Küçük işletmeler ve az eşya gönderecek ev müşterilerimize yanı sıra öğrenci ev eşyası, yazlıklara Sadece o mevsimde kullanabilecekleri Eşyaların Nakliyat, Taşımacılığının ve teslimatını organize edebiliriz  ve parça eşya taşımacılığı bunun önemli bir parçasıdır.

“Çorlu Parça Eşya Taşımacılığı”, Nakliye Araçlarımızın iki müşteriye tek bir kamyonla Eşyalarının veya yüklerinin Taşınmasını Sağlamaktadır, ve ekonomik olduğundan, Çorlu parça eşya taşımacılığında Çorlu Nakliyat, böylece etkin nakliye hizmeti için düşük bir fiyat sunar.

Çorlu Parça Eşya , Parça yük Taşıtma Konusunda Bilgi Vermek Gerekirse

Bir yükleme iskelesi veya forklift olmaksızın Evlerden küçük koli , Beyaz Eşya , Mobilya , Makine vb. işyerlerine veya oradan nakliye yapan küçük müşterilerimiz için, yükleme ve boşaltma konusunda yardım etmek için Profesyonel İstif Yapan Personellerimiz vardır. Personelimiz Size Her Konuda Yardımcı Olur Eşyalarınızın ve yükünüzün hızlı ve kolay bir şekilde yüklemenize ve yükünüzü boşaltmanıza yardımcı olur. Çorlu ev taşımacılığında malların adresinin girişine teslim edileceğini unutmayın; sürücü kargoyu binanın iç kısmına taşımaktan sorumlu değildir.

Çorlu Parça Eşya Taşımacılığı

Araç büyüklüğüne bağlı olarak, gönderilerin Ev eşyası, Mobilya, Makine vb. yükleriniz bakımından tam bir kamyona ihtiyaç duymayabilirsiniz Bu tür Eşyalarınız ve yükleriniz için, bazen iki veya daha fazla kısmi kamyonla yüklemeyi bir tam kamyon yüküne koyabiliyoruz. Bunun avantajı, düşük maliyettir.

Çoğu Çorlu Evden eve Nakliyat Müşterisi ve küçük işletmeler, istedikleri bölgelere hizmet edemeyeceğimizi ya da Kamyonet Yükünden Daha Az veya kamyonun kısmen yüklenemeyeceğini ya da gönderemeyeceğimizi düşünüyorlar. Bu gerçekten çok kolay bizim Nakliyat’da, on binlerce Ev ve küçük işletme müşterisi de dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veriyoruz. İki veya daha fazla İzmir Parça Eşya yükü müşterisini benzer hedeflerle bir araya getirerek, günlük olarak koordine ettiğimiz Eşyaların hacminden yararlanarak size Uygun navlun fiyatlandırması ve hizmeti sunabiliyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz

0 537 950 02 67