• info@corluevtasima.com
Hıdırağa Mah. Salih Omurtak Cad. No:340

Çorlu/Tekirdağ

Telefon

0 537 950 02 67

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası nakliyat ihtiyacınızda, kara taşımacılığında en güvenilir firmalardan olan Çorlu Ceylan Evden Eve Nakliyat firması olarak hem yurtdışı hem de şehirler arası sevkiyatlarınızı en kısa sürede ve itina ile taşımanın gururunu yaşıyoruz.

Karayolu taşımacılığı, ürünlerin istenilen yere istenilen zamanda güvenle, hızlıca ve sağlam bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir ulaştırma sistemidir. Başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmaya ihtiyaç duymadan taşımaya olanak sağlaması sebebiyle diğer taşıma türleriyle kıyaslandığında; süratli olması, özellikle kısa mesafeli yapılacak taşımalarda diğer alternatif taşıma sistemlerine oranla daha ucuz olması gibi bazı avantajlara sahip taşıma metodudur.

Bu metot genellikle şehir içi ve şehirler arası yapılacak olan taşıma işlerinde tek başvurulan yöntemdir. Özellikle ev ya da ofis olarak başka bir şehre taşınıldığında, bir firmanın ürünlerini başka şehirdeki alanda depolaması ihtiyacı doğduğunda ya da direkt olarak firmanın başka bir şehre taşınması ihtiyacında profesyonel ve başarılı bir şehirden şehire nakliye firması aranmaktadır.

Çorlu Ceylan Evden Eve Nakliyat firması olarak bizler, yapılacak iller arası nakliyat işlerinde öncelikle taşınması istenen eşyaların boyutlarına ve taşınma koşullarına hakim olabilmek için taşıma işlemini gerçekleştirecek ekibimizle eşyalarınızı görmeye geliyoruz. Söz konusu olan eşyaların miktarını, ağırlıklarını, hassasiyetlerini gözlemleyerek buna göre bir taşıma planı oluşturuyoruz.

Ardından nakliyat tarihi geldiğinde öncelikle eşyalarınızı boyutlarına göre uygun ve korunaklı şekilde paketliyor, taşınacak aracın içerisinde zarar görmesi (ezilme, kırılma, sürtme vb) ihtimalini ortadan kaldıracak şekilde yerleştiriyor ve eşyalarınızın taşınmasına uygun boyutlarda olan aracımızla güvenle eşyalarınızı yeni adresinize kavuşturmak için yola çıkıyoruz.

Şehirler arası eşya taşıma konusunda, işlemi gerçekleştirecek olan firmanın mutlaka ve mutlaka iyi araştırılması gerekliliğini de tekrardan sizlere hatırlatmak isteriz. Çorlu Ceylan Evden Eve Nakliyat firması olarak bizler taşınma işlerinde profesyonel destek verdiğimizden bizlerle nakliye işlemi gerçekleştiren her müşterimizin memnuniyet garantisini de sizlere sunuyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz

0 537 950 02 67