• info@corluevtasima.com
Hıdırağa Mah. Salih Omurtak Cad. No:340

Çorlu/Tekirdağ

Telefon

0 537 950 02 67

Çorlu'da İşyeri Taşıma

Belirli sebeplerden işlerinizi yürüttüğünüz ofis ya da büronuzu başka bir yere taşımanız gerekebilir. Ofiste bulunan eşyalar, dosyalar, muhasebe evrakları faturalar gibi önemli olan malzemelerin kaybolması ya da zarar görmesi işleriniz aksamasına veya telafisi olmayan hukuki sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle özenle taşınması gereken eşyalarınız için profesyonel ofis büro taşıma hizmeti veren firmamız size destek olacaktır.

Ofis Büro Taşıma Hizmeti

Öncelikli olarak taşınacak ofiste expertiz işlemi gerçekleştiririz. Dolap, masa, evrak ve dosyalarınızın miktarına göre taşıma takvimi oluşturulur. Eşyalarınız çok ise nakliye gününden bir gün önce tüm eşyalarınız tek tek paketlenerek nakliyeye hazır duruma getirilir. Ofis taşıma işlemlerinde karşılaşılan zorluklarda bir tanesi masa, dolap ve raflardır. Çorlu'da  Ofis büro taşıma firması olarak bu sorunun çözümünde marangoz ustalarımız devreye girmekte ve bu eşyaların de monte işlemlerini gerçekleştirerek nakliyeye hazır hale getirmektedirler. Ofis içinde bulunan Bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi vb. elektronik eşyalarınız özel baloncuklu poşet ile paketlenerek taşıma esnasında zarar görmesi engellenir. Taşınacak kat sayısının yüksek olması durumunda asansörlü sistem kullanarak eşyalarını güvenle nakliye aracına yerleştiririz.

Eşya miktarına uygun nakliye aracımıza eşyalarınız belirli bir düzen içinde yerleştirilmektedir. İşlerinizin aksamaması adına bütün bu işlemleri mümkün olan kısa sürede gerçekleştirmek için çaba gösteririz. Hizmetlerimize ek olarak ofis büro taşıma işleminin yanında 24 saat kameralı ve havalandırmalı depolarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza edebiliriz.

Çorlu'da Ofis Taşımacılığı

Bazı durumlarda resmi gerekçelerle bazı durumlardaysa kişiler kira sorunu veya kendi istekleriyle çalışma ortamlarını farklı bir yere taşıma gereği duyarlar. Bu taşıma sırasında çalışma sürecinde kullanılan eşyaların ve belgelerin mümkün olduğunca zarar görmeden yeni ofise yerleştirilmesi gerekir. İnsanlar, bu işi asistanları ve yakınlarının yardımıyla yaptıkları zaman hem kalabalık desteğinden dolayı evraklarda karışma veya ürünlerde hasar meydana gelebilir hem de kurumsal bir  Çorlu ofis taşımacılığı firmasında olmadığı için iş zarar görebilir. Hızlı, güvenlikli ve sorunsuz taşıma gerçekleştirmek isteyen kimseler, bu konuda kendini kanıtlamış, uzman bir kadroyla çalışmak ister ve bununla ilgili kapsamlı araştırmalar yaparlar. Dosyalar, çalışma ortamında kullanılan bilgisayarlar, kişilere ait masalar ve diğer tüm demirbaşların hasarsız ve en kısa sürede taşınması için Çorlu'da ofis taşımacılığı konusunda bilinçli ve deneyimli bir firmayla çalışmak gerekir. Bunun bilincinde olan kimseler için en çok tatmin edici çözüm, firmamız olacaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz

0 537 950 02 67