• info@corluevtasima.com
Hıdırağa Mah. Salih Omurtak Cad. No:340

Çorlu/Tekirdağ

Telefon

0 537 950 02 67

Şehirler Arası Ev Taşıma

Çorlu'da Sorunsuz nakliyat hizmeti için firmamız taşınma sektöründe hizmet vermektedir. Nakliyat işi hassasiyet, ciddiyet, disiplin ve titizlik isteyen bir iştir. Bizler Şehirler arası nakliyat firması olarak bütün her şeyin bilincinde olarak farkındalık ile çalışmalarımızı sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz. Bütün çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak yürütüyor ve kaliteli hizmet sunmakta sınır tanımıyoruz. Sürekli olarak gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile taşımacılık sektöründe en çok talep gören firma konumuna geldik.

Şehirler arası nakliyat firması olarak nakliyat sektöründe ki bütün kaliteli hizmetleri bünyemizde bulunduruyor ve geliştiriyoruz. Müşterilerimiz bizler ile iletişime geçip hizmet alma talebinde bulundukların da ilk olarak işe ekspertiz hizmeti ile başlıyoruz . Firmamız ayırım yapmadan bütün müşterilerine ekspertiz hizmetini ücret talep etmeden sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti taşınma planı hazırlayabilmek amacı ile yapılmaktadır. Taşınacak eşyaların boyutları ve hacimleri hesaplanır bu hususta taşınma işlemi için gerekli olan araca ve araç sayısına karar verilir. Eşyaların cinsine ve hassasiyet durumuna bakılarak gerekli ambalaj malzemesi çeşidine ve sayısına karar verilir. Mutfak Ürünleri hassas ve kolay kırılabilir madde yapısına sahip oldukları için bu hususta seçilecek ambalaj malzemelerine  ve gerekli koli sayısına karar verilir. Taşıma işlemi için gerekli ekipman ve personel sayısına karar verilir. Taşınma işlemi yapılacak evin çevre koşulları göz önünde bulundurularak asansöre ihtiyaç var ise asansör çeşidine karar verilir. Araç ile taşınma işlemi yapılacak yer arasında ki mesafe hesaplanır.

Değerli eşyalar seçilerek sigortalandırılır. Şehirler arası nakliyat firması olarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Alanlarında eğitimli, tecrübeli ve işlerinde profesyonel çalışan ekibimizin bütün tedbir alma çabalarına rağmen hasar riskini ortadan kaldırmak söz konusu olamaz.  Kaliteli hizmet ile amacımız müşterilerimizi memnun etmektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz

0 537 950 02 67